KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14623293

nr 1462 3293

Stig Olson

(1936-2016), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 2/3. Bildmått: 19x11 cm, yttermått inklusive ram: 40x24 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 april 2022
kl 18:32:03

24/4 21:51:05 1      Vinnande bud